تبلیغات
وبلاگ انجمن علمی برق الکترونیک-دانشگاه تربیت معلم سبزوار - برترین رساله دکترای برق کشور از دانشگاه صنعتی اصفهان انتخاب شد
وبلاگ انجمن علمی برق الکترونیک-دانشگاه تربیت معلم سبزوار
مطالب مورد نیاز و اخبار و تازه های برق را اینجا ببینید.با نظرهای سازنده ما را در ارائه مطالب مفید یاری کنید.

برترین رساله دکترای رشته مهندسی برق و الکترونیک کشور از دانشگاه صنعتی اصفهان انتخاب شد.

به گزارش سرویس علم و فن آوری پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، رساله دکترای "احسان ادیب" از دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان براساس بررسی انجام شده توسط شاخه "موسسه مهندسی الکتریک و الکترونیک" (IEEE) در ایران به عنوان برترین رساله دکتری در زمینه مهندسی برق در سال 88 در ایران شناخته شد.
براساس این گزارش، یک پایان نامه یا رساله براساس میزان مقالات استخراج شده از رساله ها و پایان نامه های رشته مهندسی برق از هر مقطع تحصیلی دانشگاهی به عنوان بهترین پایان نامه در ایران معرفی می شود.
"احسان ادیب" دی ماه امسال از رساله دکترای خود با عنوان "خانواده های جدیدی از مبدلهای PWM گذار نرم" به راهنمایی دکتر "حسین فرزانه فرد" و مشاوره دکتر "سعید صدری" دفاع کرد.
تاکنون از فعالیت های پژوهشی این دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان 10 مقاله در نشریات و 9 مقاله در همایش ها چاپ شده است که از این میان هفت مقاله ژورنال و هفت مقاله کنفرانس مربوط به رساله دکترای وی بود.
از میان مقالات علمی "احسان ادیب"، چهار مقاله در مجلات IEEE و دو مقاله در مجلات IET چاپ و توسط سایت IEEEXplore نمایه شده است.
IEEE بزرگترین انجمن حرفه ای جهان برای پیشبرد نوآوری و برتری فناوری به نفع بشریت در زمینه های مهندسی، علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات است.
این انجمن با هدف ساختن فردای بهتر برای همه مردم، ازطریق انتشار نشریات، کنفرانس ها ، استانداردهای فن آوری نوآوری و حرفه ای و برنامه های آموزشی فعالیت می کند.
دانشگاه صنعتی اصفهان با حدود 10 هزار دانشجو و 400 عضو هیات علمی در شمال شهر اصفهان قرار دارد.

ایرنا


طبقه بندی: برق و الکترونیک، 
ارسال توسط v. mkh
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مطالب این وبلاگ از نظر علمی چگونه است؟(لطفا صادقانه پاسخ دهید)


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار